KONAKLAMA TESİSİ DANIŞMANLIĞI

Şişli Belediyesi tarafından başlatılan GSTC-Destinasyon programı çerçevesinde, Şubat 2023 tarihinden itibaren Şişli Belediyesi Destinasyon Yönetim Ofisi olarak faaliyet göstermeye başladık. GSTC-I (Otel ve Tur Operatörleri için) Sürdürülebilir Turizm eğitimlerini global ölçekte tamamlayarak, bu bilgi birikimini konaklama tesisleri/Tur operatörleri , özellikle oteller için danışmanlık hizmeti olarak sunmaya karar verdik.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın 2023 yılı sonuna kadar otellerin birinci aşama sertifikasyon alması zorunluluğu getirmesiyle birlikte, sunduğumuz destek ile denetim sürecinde sizlere yardımcı oluyoruz. Sertifikasyon almayan oteller için para cezalarının söz konusu olduğunu göz önünde bulundurarak, bu sürecin bilinçli bir şekilde yönetilmesi gerekmektedir.

Bu konuda ihtiyaç duyduğunuz her adımda size yardımcı olmak ve sertifikasyon sürecinizi başarıyla tamamlamanıza destek olmak için buradayız.

Sürüdürülebilir Turizm

Müşteri Memnuniyeti

Potansiyelleri Kullanma

Geliştirme

Sürdürülebilir Turizm

Şişli’deki konaklama tesisleri bir taraftan kendileri için sürdürülebilir turizm çalışmalarına devam ederken, bir taraftan da Şişli Belediyesi GSTC ile ilçe çapında bu süreç yürütülüyor. Bütün paydaşlar bir araya getirilerek, ‘Sürdürülebilirlik nedir?’, ‘Sürdürülebilir turizm nedir?’ gibi konular hakkında bilgiler veriliyor ve herkesin tek bir çatı altında toplanması sağlanıyor. 

Danışmanlık Hizmeti

Şişli Destinasyon Yönetim Ofisi olarak GSTC-I programı kapsamında Otel ve Tur Operatörleri Denetmenliği eğitimlerini tamamlamış bulunmaktayız. Bu kapsamda konaklama tesislerinin daha sürdürülebilir olması adına yapacakları çalışmalara danışmanlık vermekteyiz.

Size, işletmenizin başarılı bir sertifikasyon süreci geçirmesine yardımcı olma fırsatı tanımaktan memnuniyet duyarız.

Sorularınız veya danışmanlık talepleriniz için her zaman buradayız.

Bizimle İletişime Geçin!